KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15144091
nr 1514 4091
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, 2022, Ukrainsk konstnär. Olja på pannå, 60x50 cm, yttermått inklusive ram: 67x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:27:00
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)